10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
NK Farmtech Veržej - NK Triglav 2:2 (1:1), NK Farmtech Veržej - NK Triglav 0:3 (0:3)

ponedeljek, 17. avgust 2015 ob 11:02

Kadetska ekipa je zasluženo osvojila točko proti favoriziranim gorenjcem. Veržejci so dvakrat povedli - Daniel Grebenar (1. min, 11.m ter Vito Morec 43. minuta), a so triglavčani uspeli dvakrat izenačiti. V zadnjih minutah bi lahko ostale vse točke doma, a je gostujoči vratar izvrstno ubranil strel iz bližine. Mladinska ekipa je vse tri zadetke prejela v prvem polčasu. Gostje so zadeli v 13. minuti z evrogolom iz razdalje, nato dve minuti pozneje izkoristili zmedenost v veržejski obrambi. Domačini so v 28. minuti zastreljali najstrožjo kazen. Končni rezultat srečanja so gostje postavili v 35. minuti.
V petek sledi gostovanje proti Rudarju iz Velenja. Tekma bo v Šoštanju.