78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
NK Farmtech Veržej - NK Domžale 0:2 (0:0), NK Farmtech Veržej - NK Domžale 0:5 (0:1)

ponedeljek, 10. avgust 2015 ob 12:55

V svojem prvem nastopu v najvišjem rangu slovenskega tekmovanja sta kadetska in mladinska ekipa izgubili. Kadeti so se dobro upirali lanskim podprvakom. V drugem polčasu so celo imeli idealno priložnost za vodstvo, a so potem gostje dvakrat zadeli (v 52. minuti ter pet minut pred koncem srečanja). Tudi mladinska ekipa je nudila dostojen odpor lanskim prvakom in letošnjim udeležencem mladinske lige prvakov. Odločilen preobrat je bila izključitev domačega vratarja v 54. mim. Z igralcem manj in igralcem v vratih so potem gostje še štirikrat zadeli. V nedeljo prihajata v goste ekipi NK Triglav Kranj.