21222324252627
282930
Prvi vikend priprav

ponedeljek, 06. julij 2015 ob 10:21

Za člansko, mladinsko in kadetsko ekipo je prvi skupni vikend priprav. V petek je bila odigrana tekma proti prvoligašu iz Zavrča. Prvi polčas se je končal z rezultatom 2:0 za domače, ki so oba zadetka dosegli v zadnjih minutah prvega polčasa. V drugem polčasu je trener Gabor dal možnost številnim mladincem in domačini so dosegli še tri zadetke. Zaradi dopustov so manjkali David in Matej Vinkovič ter Jernej Trstenjak. Še vedno sta poškodovana Matjaž Kek ter Nejc Domjan. V soboto dopoldan je sledil trening, nato skupno kosilo, kopanje v termah Banovci ter popoldanski trening. V nedeljo je sledil še en skupen dan, le kadeti so opravili samo dopodanski trening. V četrtek v Rogozi sledi tekma proti Mariboru. Slike v galeriji.