10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
NK Šmartno - NK Farmtech Veržej 0:2 (0:1), NK Šmartno - NK Farmtech Veržej 1:1 (1:1)

nedelja, 29. marec 2015 ob 16:59

S Šmartnega ob Paki se kadetska in mladinska ekipa vračata s štirimi osvojenimi točkami. Kadeti so bili brez posebnih težav z zadetkoma Karla Šalamuna (39. min.) ter Mateja Viraga (42. min., 11m) opravili z domačini. Mladinci so povedli že v osmi minuti z zadetkom Saše Kolmana, domačini so izenačili z edine prave priložnosti na tekmi. V drugem polčasu so veržejci zastreljali najstrožjo kazen, zadeli prečnik in zamudili še kar nekaj priložnosti za dosego zadetka. Slike s Šmartnega v prilogi.V ponedeljek prihajata v goste ekipi NK Malečnika.