567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
NK Tromejnik - NK Tehnostroj Veržej 0:3 (0:0), Slatina Veržej - NK Ižakovci 6:1 (2:0)

nedelja, 09. maj 2010 ob 07:43

V 18. krogu PMLMS_ML je mladinska ekipa NK Tehnostroj Veržej v Kuzmi  s težavo premagala domačine, ki so se branili s klasičnim bunkerjem. Vse tri zadetke za veržejce je v drugem polčasu dosegel Martin Budja (57., 80. in 87. minuta). Ekipa Slatina Veržej je doma brez večjih težav odpravila sosede iz Ižakovec z rezultatom 6:1 (2:0). Strelci za domače so bili Alen Brumen 2 (40. in 58. minuta), Erik Stranjšak (45. minuta), Mitja Andrejč (50. minuta), Simon Kapun (70. minuta) in Amadej Tušek (74. minuta). Slike z obeh tekem si lahko ogledate v galeriji.

Rezultati in statistika 18. kroga v prilogi.