21222324252627
282930
NK Farmtech Veržej - NK Šenčur 2:2 (1:1)

ponedeljek, 11. maj 2015 ob 12:22

V 24. krogu 2. SNL je članska ekipa dvakrat lovila zapostanek za gorenjci. Za domače sta zadela Arpad Vaš v 45. minuti ter David Vinkovič (na sliki) v 67. minuti. V nedeljo sledi gotovanje v Šmartnem ob Paki.
Rezultati 24. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NŠ Robert Koren Dravograd 1:3 (0:3)

ponedeljek, 11. maj 2015 ob 12:17

V 23. krogu 1. lige starejših dečkov so veržejci zabeležili poraz. Zadetek za domačine je dosegel Tadej Titan (49. min.). V nedeljo sledi gostovanje v Žalcu.
Rezultati 23. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Pohorje 5:1 (3:0), NK Farmtech Veržej - NK Pohorje 7:3 (3:2)

ponedeljek, 04. maj 2015 ob 12:10

V 21. krogu 2. SKL/SML sta kadetska in mladinska ekipa zabeležili zmagi. Za kadete so zadeli Paž Kosednar 3 (27., 28., 33. min.). Tilen Ketiš (48. min.) ter Luka Pihler (63. min.). Mladinci so imeli obilo težav v prvem polčasu, ko so gostje dvakrat povedli. Zadetke so dosegli Matej Kapun 3 (40., 64., 72. min.), Matej Fišer (17. min.), Matej Vok (44. min.), Miha Kušnik (60. min.) ter Valentin Avsec (83. min.). V soboto sledi gostovanje v Murski Soboti.
Rezultati 21. kroga v prilogi.

ND Dravinja - NK Farmtech Veržej 0:1 (0:0)

nedelja, 03. maj 2015 ob 10:29

V 23. krogu 2. lige je članska ekpa še tretjič v tej sezoni premagala konjičane. Edini strelec na tekmi je bil David Vinkovič (83. min.). Domačini so v 12. minuti zastreljali najstrožjo kazen (obramba Andrejča). V soboto prihaja v goste ekipa Šenčurja.

NK Aluminij - NK Farmtech Veržej 3:0 (1:0)

četrtek, 30. april 2015 ob 08:14

V četrtfinalnem srečanju mladinskega pokala je veržejska ekipa gostovala v Kidričevem proti šestouvrščeni ekipi 1. mladinske lige. Tudi tokrat so veržejci pokazali dopadljivo igro, a so prepoceni dobili zadetke, niso pa izkoristili nobene od svojih priložnosti. Domačini so prvi zadetek dosegli iz prostega strela, drugega po nesrečno odskočeni žogi zaradi slabega igrišča ter tretjega iz najstrožje kazni (igranje z roko).

NŠ Drava - NK Farmtech Veržej 0:1 (0:1), NŠ Drava - NK Farmtech Veržej 2:1 (1:0)

torek, 28. april 2015 ob 09:20

Kadetska in mladinska ekipa se s težkega gostovanja na Ptuju vračata s tremi točkami. Zelo oslabljena kadetska ekipa (zaradi šolskih ekskurzij je manjkalo kar osem igralcev) je s pomočjo igralcev selekcije U-15 z borbeno igro premagala dravaše. Edini zadetek na tekmi je dosegel Matej Virag (40. min.). Mladinska ekipa je klub odlični igri zabeležila minimalen poraz, zadetek  je dosegel Miha Kušnik (68. min.). Veržejcem žoga ni hotela v domačo mrežo, saj so zastreljali kar dve enajstmetrovki, zadeli prečko, zgrešili prazna vrata, domači igralci so žogo izbijali iz golove črte. V nedeljo sledita domači tekmi proti Pohorju.
Rezultati 20. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Krško 1:0 (0:0)

torek, 28. april 2015 ob 09:09

Članska ekipa je v 22. krogu 2. SNL premagala vodilno ekipo iz Krškega. Edini zadetek na tekmi je dosegel Žan Kavaš (69. min.). V soboto sledi gostovanje v Slovenskih Konjicah.   Rezultati 22. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Pobrežje 2:1 (1:1)

petek, 24. april 2015 ob 11:47

Starejši dečki so na prošnjo mariborčanov vnaprej odigrali tekmo 21. kroga 1. lige U-15. Povedli so gostje s strelom z bele točke (5. min.). Izenačujoči zadetek je za domače prispeval Vito Mörec (29. min), zmago pa je veržejcem prinesel zadetek Klemna Ružiča (50. min.). V sredo sledi gostovanje v Celju. Rezultati 21. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Jarenina 5:0 (3:0), NK Farmtech Veržej - NK Jarenina 3:1 (1:1)

ponedeljek, 20. april 2015 ob 10:11

Kadetska in mladinska ekipa sta v 19. krogu 2.SKL/SML zabeležili zmagi. Za kadete so zadeli Blaž Lebar (19., 77. in 80. min.), Karel Šalamun (18. min.) ter Renaldo Vidovič (32. min.). Strelca za mladince sta bila Matej Vok (48.min., 90 min.) ter Ivo Kuzma (39. min.,11m.) V nedeljo sledita tekmi na Ptuju.
Rezultati 19. kroga v prilogi.

NK Aluminij - NK Farmtech Veržej 2:0 (1:0)

ponedeljek, 20. april 2015 ob 10:06

Članska ekipa je v 21. krogu 2. SNL v Kidričevem zabeležila poraz. V soboto prihaja v Veržej vodilna ekipa NK Krško.

« prva  « nazaj  54 55 56 [57] 58 59 60   naprej »  zadnja »