24252627282930
31
Zmaga selekcije U-15 v Ljutomeru

ponedeljek, 19. december 2016 ob 09:20

Na turnirju, ki ga je organizirala NŠ Ljutomer in na katerem je sodelovalo osem ekip, je veržejska ekipa prepričljivo osvojila zmagovalni pokal. V predtekmovalni skupini je brez težav premagala NŠ Ljutomer, ŠN Nedelišče ter NK Planiko Turnišče, nato je sledila polfinalna zmaga proti NŠ Gorišnici ter zmaga v finalu proti NK Turnišču. Luka Hari je bil najboljši strelec turnirja, Filip Vohar pa najboljši vratar. Na turnirju selekcij U-13 je veržejska ekipa zasedla četrto mesto.

Mladinska ekipa

četrtek, 15. december 2016 ob 08:14

Na zaključnem sestanku se je zbrala tudi mladinska ekipa. V restavraciji elitnega gostišča "Gorica" sta fantom cilje v spomladanskem delu prvenstva predstavila predsednik kluba Borut Kapun ter strokovni vodja nogometne šola Zoran Cirkvenčič. Svoje poglede in način dela pa je podal novi trener Rudi Viher.

Selekcija U-15

petek, 09. december 2016 ob 10:47

Igralci selekcije starejših dečkov so skupaj s starši preživeli prijeten večer v gostišču Šadl v Križevcih. Ob odličnih picah iz Fredijeve krušne peči so fantje prejeli koledarje za leto 2017 (selekcija je opravila slikanje v prostorih podjetja Vipoll, glavnega sponzorja ekipe), starši so prejeli vabilo na 15. nogometni ples (25.02. v gostišču Zorko). Skupaj pa so pregledali aktivnosti glede organizacije januarskega turnirja v Radencih.

Odlično v Štrigovi

torek, 06. december 2016 ob 07:46

Selekcija starejših dečkov U-15 se je z dvema ekipama udeležila turnirja v hrvaški Štrigovi, katerega je organizirala ŠN Polet iz Svetega Martina na Muri. Po odličnih igrah obeh ekip smo gledali veržejski finale. Skupinski del: NK Vipoll Veržejj 2 : NK Omladinac 3:1, strelci: Gašper Hozjan, Kimi Vičar, Filip KosiNK Vipoll Veržej 2 : NŠ Mala Subotica 3:0,strelci: Domen Lah 2x, Nikola Novak  NK Vipoll& ... NK Farmtech Veržej - NK Brda 0:1 (0:1)

NK Farmtech Veržej - NK Brda 0:1 (0:1)

torek, 06. december 2016 ob 07:37

V preloženi tekmi 2. SNL je veržejska članska ekipa izgubila pomembno domače srečanje. Tekma je bila odločena že v 8. minuti. Tako bodo člani prezimili na predzadnjem mestu lestvice.

Kadeti na bowlingu

petek, 02. december 2016 ob 07:53

Kadetska ekipa je sezono zaključila v Bowling klubu Maximus v Murski Soboti. Tako kot na zeleni travnati površini so tudi tu fantje pokazali različno znanje. A ob "žirafah" napolnjenih z najljubšo ameriško brezalkoholno pijačo ter slastnih picah rezultat seveda ni bil v ospredju.

NK Farmtech Veržej - ND Brežice 4:1 (0:0), NK Farmtech Veržej - ND Brežice 0:5 (0:1)

ponedeljek, 21. november 2016 ob 15:41

V zadnjem 15. krogu 2.SKL/SML sta veržejski ekipi proti brežičanom osvojili tri točke. Kadeti so v drugem polčasu zadeli štirikrat, s tremi zadetki je bil razpoložen Vito Mörec (42., 60. in 75. min.), med strelce se je vpisal tudi Jure Vučko (57. min., 11m). Mladinska ekipa je odigrala soliden prvi polčas, v drugem pa je prejela štiri zadetke.
Rezultati 15. kroga v prilogi.

NK Bistrica - NK Farmtech Veržej 1:4 (1:2), NK Bistrica - NK Farmtech Veržej 2:0 (0:0)

torek, 15. november 2016 ob 14:43

Iz gostovanja v Slovenski Bistrici se kadetska in mladinska ekipa vračata z osvojenimi tremi točkami. Kadeti so prekinili enomesečni post in z zadetki Tadeja Gjergjeka (23. , 40. min.) ter Vita Mörca (43., 66. min.) bistričanom vrnili za poraz v Veržeju. Mladinci so odigrali soliden prvi polčas, a so v drugem prejeli dva zadetka. V soboto sledita še zadnji tekmi jesenskega dela, ko v Veržej prihajata ekipi iz Brežic.
Rezultati 14. kroga  v prilogi.

NK Celje- NK Vipoll Veržej 4:0 (4:0)

ponedeljek, 14. november 2016 ob 08:22

V 14. krogu 1. lige starejših dečkov U-15 je veržejska ekipa visoko izgubila v Celju. V nedeljo sledi gostovanje v Slovenskih Konjicah.
Rezultati 14. kroga v prilogi.

Odpovedana članska tekma

sobota, 12. november 2016 ob 13:00

Glavni sodnik Dejan Vivod je na podlagi ogleda igrišča odločil, da ni pogojev za normalno igranje nogometne tekme NK Farmtech Vrežej - NK Brda. Tekmovalni oddelek NZS pa je tekmo delegiral v soboto 03.12. ob 13.30.

« prva  « nazaj  29 30 31 [32] 33 34 35   naprej »  zadnja »