24252627282930
31
NK Vipoll Veržej - NK Drava 1:0 (0:0)

ponedeljek, 03. april 2017 ob 13:42

Starejši dečki so v 19. krogu zabeležili že četrto pomladansko zmago. Z minimalnim rezultatom (strelec Luka Hari, 60. min.) so premagali borbene ptujčane. Tako še naprej ostajajo na 6. mestu lestvice. Za letnike 2002 bo prihodnji vikend čas počitka, saj njihovi leto dni mlajši igralci sodelujejo na finalnem delu pokala NIKE v vadbenem centru NZS Brdo.

NK Brežice - NK Farmtech Veržej 4:1 (1:0)

ponedeljek, 27. marec 2017 ob 12:36

Članska ekipa je v zadnjem krogu drugega dela tekmovanja v 2. SNL visoko izgubila v Brežicah. Domačini so v izenačeni tekmi svoje priložnosti znali popolnoma izkoristiti, veržejci pa kljub veliko pripravljenim priložnostim niso uspeli več kot enkrat zadeti domačih vrat. Za goste je zadel Jernej Trstenjak (70. min.). V soboto sledi gostovanje v Dobu.

NK Zavrč - NK Vipoll Veržej 0:4 (0:2), NK Zavrč - NK Vipoll Veržej 4:5 (1:1)

ponedeljek, 27. marec 2017 ob 10:21

Veržejski ekipi se z gostovanja v Zavrču vračata z vsemi osvojenimi točkami. Na odlično pripravljeni travnati površini so bili kadeti prepričljivo boljši od svojih haloških vrstnikov. Zmaga bi morala biti še veliko višja, saj so veržejci v drugem polčasu zapravili veliko priložnosti. Zadeli so Marsel Kranjec (19. min.), Gašper Semenič (22. min.), Tadej Titan (39. min.), Blaž Brunec (77. min.). Mladinska tekma je v prvem polčasu potekala v izenačenih igri. Po visokem vodstvu 5:2 pa so veržejci dovolili domačinom omilitev rezultata. Strelca sta bila Vito Morec 3 (69. min., 75. min., 86. min.) ter Luka Nemec (33. min, 54. min.). Ekipi se po 17. krogih nahajata na skupnem 5. mestu. V nedeljo prihajata v Veržej ekipi NK Malečnika.

NK Vipoll Veržej - NK Aluminij 0:3 (0:1)

ponedeljek, 27. marec 2017 ob 07:20

Starejši dečki so po treh zmagah prvič izgubili v spomladanskem delu prvenstva. Odločilen trenutek tekme se je pripetil v zadnji minuti prvega počlasa ob izključitvi domačega igralca ter dosojeni najstrožji kazni za goste. Sicer pa je goste v prvem polčasu reševal odlični vratar, v nadaljevanju pa so kidričani izkoristili igranje z igralcem več. V soboto sledi še ena domača tekma proti Dravi.

NK Maribor Tabor - NK Vipoll Veržej 0:0, NK Maribor Tabor - NK Vipoll Veržej 1:2 (0:1)

ponedeljek, 20. marec 2017 ob 11:22

V 16. krogu 2.SML/SKL sta veržejski ekipi gostovali na mariborskem Taboru. Na kadetski tekmi ni bilo zadetkov za kar sta zaslužna vratarja obeh ekip in nespretni strelci. Za mladinsko zmago sta zadela Primož Slekovec (12. min.) ter Vito Morec (44 min, 11.m). Glavni sodnik je pokazal kar tri rdeče kartone, pri gostih si ga je zaslužil Karel Šalamun. V soboto sledi gostovanje v Zavrču.

NK Farmtech Veržej - NK Ankaran 1:0 (1:0)

ponedeljek, 20. marec 2017 ob 09:02

Članska ekipa je v 17. krogu 2. SNL z zadetkom Biana Paula Šauperla (na sliki) v 29. minuti premagala ekipo iz Ankarana. Zadnje zmage so se veržejci veselili v daljnem 9. krogu.To je tudi prva zmaga trenerja Marka Lešnika po prihodu v Veržej. V nedeljo sledi tekma v Brežicah.

NK Gerečja vas Hajdina - NK Vipoll Veržej 1:2 (0:1)

ponedeljek, 20. marec 2017 ob 07:07

Starejši dečki so zabeležili še tretjo zaporedno zmago. V Gerečji vasi sta zadela Jan Bruno Kralj (23. min., na sliki) ter Vito Štrakl (65. min.). V soboto prihaja v goste NK Aluminij.

NK Vipoll Veržej - NK Ljutomer 4:0 (1:0)

četrtek, 16. marec 2017 ob 06:38

V četrtem krogu mladinskega pokala MNZ Murska Sobota je veržejska ekipa premagala ljutomerčane. Zadeli so Vito Mörec 2 (53., 68. min.), Primož Slekovec (40. min.) ter Aljaž Sečko (86. min.). V finalnem srečanju (13.04.) se bodo pomerili z ŠNK Radgono.

NK Zarica - NK Farmtech Veržej 1:0 (0:0)

ponedeljek, 13. marec 2017 ob 12:09

V preloženi tekmi 16. kroga 2. SNL so veržejci izgubili proti neposrednemu konkurentu in še naprej ostajajo prikovani na 9. mesto. V soboto prihaja v goste ekipa NK Ankaran
Rezultati in lestvica 16. kroga v prilogi.

Zmagi v Bakovcih

ponedeljek, 13. marec 2017 ob 10:49

Selekciji U-10 in U-12 sta osvojili turnirja v Bakovcih. Mlajši cicibani (na sliki) so v predtekmovalni skupini premagali ŠNK Bakovce s 3:2 (Osterc 2, Švab), ŠNK Radgono s 3:0 (Osterc 2, Krapec), NK Apače s 3:0 (Krapec 2, Osterc) ter izgubili z NK Duplekom (0:2). V polfinalnem srečanju so bili boljši od ŠNK Radgone s 3:1 (Osterc 2, Legen) ter v fnalu še od Bakovcev s 6:0 (Krapec 3, Osterc, Petek, Legen).

« prva  « nazaj  26 27 28 [29] 30 31 32   naprej »  zadnja »