24252627282930
31

NK TIŠINA - SLATINA VERŽEJ 1:4 (1:0) - Mladinci

nedelja, 20. september 2009 ob 23:51

Tudi z drugega gostovanja se mlajša ekipa Veržeja vrača z zmago. V prvem polčasu so domači zadeli s prostega strela. V drugem polčasu pa so veržejci domačine popolnoma nadigrali. Zadetke so dosegli Karba, Škodnik, Stranjšak in Kotnik.

Rezultati in statistika 3. kroga v prilogi.

NK TEHNOSTROJ VERŽEJ - NK KRIŽEVCI 0:0 - Mladinci

nedelja, 20. september 2009 ob 23:50

V derbiju mladinske lige sta se ekipi razšli brez zadetkov. Nekoliko več pobude na igrišču je imela domača ekipa. Gostje pod vodstvom nekdanjega veržejskega mladinskega trenerja so igrali zaprto in se zasluženo vračajo z osvojeno točko.

5. turnir za pokal občine Veržej za mlajše kategorije

petek, 04. september 2009 ob 16:03

Razporedi 5. turnirja za pokal občine Veržej za mlajše kategorije, ki se bo odvijal v nedeljo 06.09. na igriščih v Veržeju in Banovcih.

NK TROMEJNIK - SLATINA VERŽEJ 2:3 (2:2)
Tudi mlajša ekipa se z težkega gostovanja iz Kuzme vrača s tremi točkami, kar je velika vzpodbuda za naprej. Ekipi se bo že v naslednjem krogu v Tišini priključilo nekaj novih igralcev.

Postava Slatina Veržej:
Karoli, Andrejč, Belec, Kapun, Karba D., Karba K., Kodba ( od 46. Stranjšak), Kotnik, Ropoša, Stanjko, Suhač.
.
Strelci:
0:1 Andrejč Mitja (17 . min)
1:2 Karba Kristjan (36. min)
2:3 Kotnik Rok (48 . min)

Rezultati in statistika 2. kroga v prilogi.

NK Apače - NK Tehnostroj Veržej 1:3 (1:0) - Mladinci

petek, 04. september 2009 ob 15:58

NK APAČE - NK TEHNOSTROJ VERŽEJ 1:3 (1:0)
Še druga zmaga mladincev v Apačah, čeprav je po prvem polčasu kazalo na presenečenje. Veliko boljši gostje pa so v drugem polčasu pokazali več znanja in z zadeti »bunčke« naveze tudi zanesljivo zmagali. Kodba Alex se trenutno nahaja na vrhu strelcev lige. V nedeljo se bosta ekipi na derbiju proti Križevcem pridružila še Budja (prestal kazen) in Kerman (nova registracija).

Postava NK Tehnostroj Veržej:
Hozjan, Kokol (od 85. Rantaša), Kavaš (od 87. Zemljič), Čontala, Kodba, Kuster, Vereš (od 46. Domajko), Štrakl Da., Markovič, Štrakl Do., Kotnik.

Strelci:
1:1 Štrakl Dominik (62. min)
1:2 Kodba Alex (72. min)
1:3 Štrakl David (73. min)

NK Tromejnik - NK Tehnostroj Veržej 2:4 (2:0) - Člani

petek, 04. september 2009 ob 15:57

3. KROG 3. SNL vzhodNK TROMEJNIK - NK TEHNOSTROJ VERŽEJ 2:4 (2:0)Članska ekipa je šele v tretjem poskusu zabeležila zmago. Na težkem gostovanju pri novincu lige je po prvem polčasu kazalo slabo za veržejce, saj so domačini zasluženo vodili z dvema zadetkoma prednosti. Popoln preobrat se je zgodil v nadaljevanju, ko je nezaustavljivi Mitja Flisar dosegel tri zadetke, zaslužen pa je tudi za četrti zadetek Veržeja. V soboto 05.09. ob 17.00 v Veržeju gostuje ekipa iz sosednjih Martjanec NK Čarda.Postava NK Tehnostroj Veržej:Gergorič, Baler, Osterc, Vinkovič, Benkič (od 90. Feguš), Sreš, Hodnik, Rihtarič, Kaučič, Karnet (od 74. Marič), Flisar.Strelci za Veržej2:1 Flisar Mitja (53. min)2:2 Flisar Mitja (62. min)2:3 Flisar Mitja (72. min)2.4 Sreš Mitja (80. min) ...

Mlajše kategorije

petek, 04. september 2009 ob 15:48

V mesecu septembru se začnejo tudi tekmovanja v ligi MNZ Murska Sobota. Mlajši in starejši cicibani (U-8) in (U-10) igrajo turnirski sistem, mlajši dečki pa ligaški sistem. Razpored tekmovanj je v prilogah.

Statistika 4. kroga in razpored tekem 5. kroga - Starejši dečki

nedelja, 30. avgust 2009 ob 10:32

Statistika 4. kroga

Razpored tekem 5. kroga

Razpored MNZ - Kadeti

nedelja, 30. avgust 2009 ob 10:24

Prvenstvo MNZ Murska Sobota za kadete se bo odvijalo po turnirskem sistemu (šest turnirjev). V ligi nastopajo tir ekipe ( Bakovci, Čarda in Veržej). Razpored prvega turnirja je v prilogi.

Razpored tekem

Razpored MNZ - Starejši dečki

nedelja, 30. avgust 2009 ob 10:23

V mesecu septembru se začnejo tudi tekmovanja v ligi MNZ Murska Sobota. Štirinajst ekip je razdeljeno v dve skupini (vzhod in zahod). Razpored tekem je v prilogi.