21222324252627
282930
NK Tehnostroj Veržej - NK Simer Šampion 5:4 (1:3)

nedelja, 26. september 2010 ob 09:53

Članska ekipa je šele v tretji domači tekmi prvič slavila. Gostje so kaznovali slabo igro domačinov v prvem polčasu in povedli že z 3:0. Veržejci so svoj prvi zadetek (Alen Gašperič) dosegli v zadnjih trenutkih prvega polčasa. Že v drugi minuti drugega polčasa so domačini (Jan Lenič) zadeli iz upravičeno dosojene nastrožje kazni. Na 3:3 je izenačil Alen Gašperič (56. minuta). Marko Karnet (64. minuta) je zadel za vodstvo z 4:3. V 73. minuti je bil izključen pri domačinih Matej Vinkovič (drugi rumeni karton). Zanimivo je, da so na vseh treh dosedanjih domačih tekmah veržejci igrali z igralcem manj. Gostje so igralca več izkoristili z izenačujočim zadetkom osem minut pred koncem srečanja. David Štrakl pa je v sodnikovem podaljšku (v igro je vstopil v 90. minuti) prinesel zmago domačim igralcem. S ... Turnirja U-10

Turnirja U-10

nedelja, 26. september 2010 ob 09:39

Pričelo se je tudi tekmovanje selekcij starejših cicibanov U-10. V Veržeju je selekcija U-10 A premagala vse tri nasprotnike (ŽNK Pomurje, NK Bakovce in NK Slatino). V Ljutomeru pa je selekcija U-10 B premagala NK Ljutomer in izgubila z ND Muro 05 in NK Gančani.

Tekme mlajših selekcij

četrtek, 23. september 2010 ob 20:18

Začela so se tudi tekmovanja mlajših selekcij v ligah MNZ Murska Sobota. Najmlajši nogometaši
U-6 so nastopali v Veržeju. Za naraščaj v klubu ni treba biti v skrbeh, saj se je prvega turnirja udeležilo petnajst igralcev letnika 2004 in 2005 (na sliki). Tekme selekcij U-8, kjer nastopamo z dvema ekipama so bile zaradi slabega vremena prestavljene na soboto 02.10.  To soboto pa začneta s tekmovanjem obe selekciji U-10. V tekmovanju mlajših dečkov U-12  je ekipa NK Tehnostroj Veržej I premagala NK Beltince (27:0) in ND Muro II (5:1). Ekipa NK Tehnostroj Veržej II pa je premagala NK Ljutomer (5:3) in izgubila z ND Muro I (1:5). Ekipa starejših dečkov U-14 je premagala NK Šalovce (14:0) in NK Kemo (8:1).

Odpadle tekme v 3. SNL vzhod, 2.SKL_SML vzhod

nedelja, 19. september 2010 ob 21:04

Zaradi slabih vremenskih razmer je vodstvo 3. SNL vzhod prestavilo tekme 5. kroga na sredo 29.09. ob 16.00. Veržejci bodo takrat gostili ekipo NK Tromejnik - Goričanka Kalamar. Odpadle so tudi tekme 6. kroga v 2. kadetski in mladinski ligi. Termin igranja bo znan naknadno.

NK Tehnostroj Veržej - NK Dravinja 0:2 (0:0)

nedelja, 19. september 2010 ob 20:29

Starejšim dečkom U-14 še v tej sezoni ni uspelo zmagati na domačem igrišču. V prvem polčasu so se še enakovredno  kosali z gosti iz Slovenskih Konjic. Usoden pa je bil začetek 2. polčasa ko so v roku štirih minut prejeli oba zadetka. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.

NK Tehnostroj Veržej - NK Nafta 0:2 (0:1), NK Tehnostroj Veržej - NK Nafta 3:1 (1:0)

ponedeljek, 13. september 2010 ob 16:58

Kadetom kljub številnim zapravljenim priložnostim doma ni uspelo premagati vrstnike iz Lendave. Veliko učinkovitejši so bili mladinci, ki so brez težav premagali lendavčane. Strelci za domače so bili Leon Šeruga (41. min), Renato Vereš (57. min.) in Rok Kotnik (73. min). Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati tekem 5. kroga v prilogi.

NK Bistrica - NK Tehnostroj Veržej 1:3 (0:1)

nedelja, 12. september 2010 ob 10:30

V 4. krogu 3. SNL vzhod je članska ekipa prvič zmagala. V Slovenski Bistrici bi bil lahko rezultat še višji, saj veržejci niso zadevali iz idealnih položajev. Strelci za goste so bili David Lugonjič (27. min.), Alen Gašperšič (59. min.) in Dominik Štrakl (93. min). Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.

NK Železničar - NK Tehnostroj Veržej 2:4 (1:3)

sobota, 11. september 2010 ob 12:39

V 6. krogu 1. državne lige starejših dečkov U-14 so veržejci zabeležili prvo zmago. V Mariboru so premagali domačega Železničarja. Strelci za goste so bili Luka Pihler 2 (5. in 13. min.), Uroš Pihler (20. min.) in Titan Goran (63. min).
Rezultati 6. kroga v prilogi.

NK Tezno - NK Tehnostroj Veržej 0:0 NK Tezno - NK Tehnostroj Veržej 2:3 (1:1)

ponedeljek, 06. september 2010 ob 17:41

V 4. krogu 2. SKL se kadetska ekipa z gostovanja v Mariboru vrača z osvojeno točko. Kljub številnim priložnostim na obeh straneh se je srečanje končalo brez zadetkov. Precej bolj vroče je bilo na mladinski tekmi. Veržejci so dvakrat lovili zaostanek za domačinom (Renato Vereš 23.min in Žan Kavaš 67.min,11m). Zmagovalni gol za goste je dosegel David Štrakl (82.min). Slike s tekem si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati in statistika 4. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Kovinar 1:2 (1:1)

nedelja, 05. september 2010 ob 08:25

Tudi v drugi domači tekmi je članska ekipa doživela poraz. Tokrat so z veliko mere sreče slavili gostje iz Štor. Domačini so zamudili veliko število lepih priložnosti za dosego zadetka. Kaučič je v 1. polčasu zadel vratnico. Od 33. minute so veržejci igrali z igralcem manj, saj je drugi rumeni karton dobil Matej Vinkovič. Strelec za veržejce je bil Marko Karnet v 45. minuti. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.

« prva  « nazaj  153 154 155 [156] 157 158 159   naprej »  zadnja »