« april 2019 »

Ne spreglejte

NK Grad - NK Tehnostroj Veržej člani

četrtek, 25. februar 2010 ob 15:33

V 4. krogu pokala MNZ Murska Sobota se bo članska ekipa NK Tehnostroj Veržej v Gradu pomerila s tamkajšnjim pomurskim ligašem.

Pari 4. kroga pokala v prilogi.

Rad igram nogomet U-10 polfinale

četrtek, 11. februar 2010 ob 17:44

V Radečah se bo v soboto 06.03. odvijal eden od štirih polfinalnih turnirjev tekmovanja Rad igram nogomet za starejše dečke U-10. Na turnirju bodo nastopili NŠ Maribor (MNZ Maribor), ND Mura 05 (MNZ Murska Sobota), NK Radeče (MNZ Celje) in NK Tehnostroj Veržej (MNZ Murska Sobota). Na drugem polfinalnem turnirju vzhodnega dela, ki bo potekal v Dobovi, bodo nastopili NK Brežice (MNZ Celje), NŠ Poli Drava (MNZ Ptuj), NK Rudar Velenje (MNZ Celje) in  NK Turnišče (MNZ Lendava). Istočasno bosta potekala še dva polfinalna turnirja zahodnega dela tekmovanja.  Na finalni turnir se uvrstijo samo zmagovalci polfinalnih turnirjev.

Razpored turnirja v Radečah v prilogi.

Starejši cicibani U-10 osvojili četrto mesto v Deutschlandsbergu (A)

ponedeljek, 08. februar 2010 ob 07:45

Starejši cicibani so na turniju na katerem je sodelovalo dvanajst ekip osvojili četrto mesto. V svoji predtekmovalni skupini so najprej premagali ND Dravinjo II z 1:0 (strelec Luka Pajek), nato izgubili proti NZ Sulmtalu z 0:2 in premagali domačo ekipo DSC z 3:1 (strelca Luka Pajek 2 in Tomaž Kapun). V nadaljnjem tekmovanju so zabeležili še zmagi proti SVC Gratkornu z 3:0 (strelca Šalamun Karel 2 in Luka Pajek) ter ATSV Woitsbergu z 1:0 (strelec Miha Kolbl). Zmagovalec turnirja je postala ekipa ND Dravinje iz Slovenskih Konjic, slovenski uspeh pa je dodala še ekipa NK Pohorje iz Ruš z osvojenim tretjim mestom. Slike s turnirja si lahko ogledate v galeriji.

Mlajši cicibani U-8 zmagali v Turnišču

nedelja, 07. februar 2010 ob 09:12

Mlajše ekipe kluba so ta vikend zelo aktivne. Mlajši cicibani U-8 so nastopili na turnirju "Mlade zvezde" v Turnišču in osvojile 1. mesto. V svoji predtekmovalni skupini so premagali NK Rakičan z 5:0, ND Beltice z 4:0 ter izgubili z NK Ljutomerom z 2:5. V polfinalnem nastopu so nato po izvajanju sedemmetrovk  premagali NK Tunišče (1:1, 6:5). V finalnem obračunu so  gladko premagali NK Ljutomer z 4:1. Rezultati s turnirja v prilogi.

Rezultati turnirja Mlade zvezde v Turnišču

8. nogometni ples

nedelja, 07. februar 2010 ob 07:27

Vse člane in simpatizerje ŠD NK Veržej vabimo na že tradicionalni 8. nogometni ples, ki bo v soboto 13.02.2010 v gostišču Zorko v Borecih ob 19.00. Rezervacije sprejemajo v gostišču Zorko.

Rad igram nogomet U-10

nedelja, 31. januar 2010 ob 16:27

Selekcija starejših dečkov U-10 je na četrtfinalnem turnirju tekmovanja Rad igram nogomet na keterem so sodelovale ekipe NK Slovenska Bistrica (MNZ Ptuj), NK Turnišče (MNZ Lendava), NK Tehnostroj Veržej (MNZ Murska Sobota) in ND Mura 05 II (MNZ Murska Sobota) premagala vse nasprotnike in se uvrstila na polfinalni turnir.

Rezultati turnirja v prilogi.

Turnir U-14 v Ljutomeru

nedelja, 31. januar 2010 ob 12:46

V Ljutomeru je potekal turnir za starejše dečke, ki se ga je udeležilo dvanajst ekip iz Avstrije in Slovenije. Vežejčani so nastopali z dvema ekipama. Obe sta v predtekmovalnih skupinah premagali vse svoje nasprotnike in se kot zmagovalec skupine uvrstili v polfinale. Ekipa Veržej A je bila boljša od NK Ižakovec z 4:0 (strelci Tobias Mencigar 2, Martin Cimerman, Tilen Karajica), NK Ljutomera II z 2:0 (strelec Tobias Mencigar 2) in USV Gabersdorfa I z 3:0 (strelec Tilen Karajica 3). Ekipa Veržej B je premagala NK Ljutomer I z 1:0 (strelec Tadej Čuk), NK Aluminij A z 1:0 (strelec Alen Lebar) in NK Kemo Puconci z 3:0 (strelci Bukovec Patrik, Gregorinčič Lukas, Tola Mihael). V polfinačnih obračunih sta nato obe ekipi izgubili. Od ekipe Veržej A so bil boljši no ... Peter Breznik trener članskega moštva

Peter Breznik trener članskega moštva

torek, 26. januar 2010 ob 18:05

Po odhodu Zlatka Gaborja, ki je v jesenskem delu prvenstva vodil člansko ekipo Veržeja je vodstvo veržejskega tretjeligaša povabilo k sodelovanju Petra Breznika. Peter ima za sabo bogato nogometno kariero, saj je nosil dres več prvoligaških klubov: NK Železničarja, NK Mure, NK Rudar Velenja, NK Korotana, NK Tabor Sežane in NK Maribora. V jesenskem delu prvenstva je uspešno vodil ekipo NK Malečnika.

Kadeti osvojili 4. mesto na turnirju v Deutschlandsbergu (A)

ponedeljek, 18. januar 2010 ob 17:16

Na kadetskem turnirju v avstrijskem Deutschlandsbergu, ki se ga je udeležilo deset ekip iz Avstrije, Hrvaške in Slovenije je veržejska ekipa zasedla odlično četrto mesto. Uspeh je še večji, saj so bili daleč najmlajša ekipa turnirja. Veržejci so sicer slabo začeli turnir, saj so v svoji predtekmovalni skupini najprej remizirali 3:3  z graško ekipo ESK (strelca Matej Pučko 2, Mitja Andrejč), nato pa izgubili proti kasnejšemu zmagovalcu turnirja JSV Ries-Kainbach z 1:2 (strelec Matej Pučko). V nadaljevanju so nato zabeležili visoko zmago proti ekipi NZL z 7:0 (strelca Matej Pučko 6, Niko Škodnik). V odločilni tekmi za vstop v polfinale je v napeti tekmi sledila še zmaga proti hrvaški ekipi Hrvatski talenti z 2:1 (strelec Matej Pučko 2). Tako nato je sledil polfinalni obračun proti ekipi TUS B ... Mlajši dečki U-12 osvojili 2. mesto na turnirju v Rogaševcih

Mlajši dečki U-12 osvojili 2. mesto na turnirju v Rogaševcih