21222324252627
282930

NK Vipoll Veržej - NK Maribor Tabor 2:1 (1:0)

ponedeljek, 03. september 2018 ob 07:07

Starejši dečki so dosegli še drugo zaporedno zmago na domačem igrišču. Za vodstvo je poskrbel  Jan Rajh (25. min.). Gostje so v drugem polčasu uspeli rezultat izenačiti. Zmago je domačim prinesel zadetek Vida Pustineka v sodnikovem podaljšku. V torek sledi tekma v Brežicah.
Rezultati 3. kroga v prilogi.

NK Grad - NK Veržej 2:2 (1:2)

ponedeljek, 27. avgust 2018 ob 09:49

Članska ekipa je na Gradu v tekmi 2. kroga 3.SNL vzhod osvojila točko. Čeprav so domačini povedli že v 5. minuti po podaji s kota in strelom z glavo, so prvi počas zasluženo dobili veržejci. Oba zadetka je dosegel Marko Ilić. Prvega v 29. minuti s strelom z najstrožje kazni ter drugega iz bližine v 37. minuti. Nadaljevanje je pripadlo domačinom, ki so poleg zadetka zamudili še kar nekaj priložnosti. V soboto sledi domača tekma, ko v goste prihajajo NK Črenšovci.
Rezultati 2. kroga v prilogi.

NK Brežice - NK Vipoll Veržej 0:2 (0:1), NK Brežice - NK Vipoll Veržej 3:2 (2:1)

ponedeljek, 27. avgust 2018 ob 09:08

Z najdaljšega gostovanja se kadetska in mladinska ekipa vračata s tremi točkami. Kadeti sicer niso blesteli in so domačinom v začetku drugega počasa pustili do kar nekaj lepih priložnosti (zgrešili so tudi najstrožjo kazen), a so tekmo vendarle pripeljali do srečnega konca. Zadela Nastja Pučko (27. min.) ter Horvat Denis (54. min.). Zaradi maturanskih izletov in drugih razlogov zdesetkana mladinska ekipa (manjkalo je devet igralcev) je odigrala slab prvi ter zelo borbeni drugi polčas, a je na koncu zmanjkalo sreče za kaj več. Zadela sta Žan Trošt (39. min.) ter Val Galof (73. min.). V nedeljo sledita domači tekmi proti NK Kety Emmi Bistrici.

NK Vipol Veržej - DNŠ Mura 2:0 (1:0)

ponedeljek, 27. avgust 2018 ob 07:10

V 2. krogu 1. lige starejših dečkov so veržejci zabeležili prvo zmago. V lokalnem derbiju so po boljši igri premagali vrstnike iz Murske Sobote. Za domače sta zadela Matic Donša (2. min.) ter Uroš Šarkezi (46. min.). V soboto sledi naslednja domača tekma proti Nk Maribor Taboru.

NK Vipoll Veržej - NŠ Dravograd 1:2 (0:1), NK Vipoll Veržej - NŠ Dravograd 0:0

ponedeljek, 20. avgust 2018 ob 14:23

V prvem krogu 2. SKL/SML vzhod  sta kadetska in mladinska ekipa gostili dravograjčane. Kadeti so zabeležili minimalen poraz, zadel je Denis Horvat (50. min.). Na mladinski tekmi gledalci zadetkov niso videli. V soboto sledi gostovanje v Brežicah.
Rezultati 1. kroga v prilogi.

NK Veržej - NK Hotiza 2:1 (0:0)

ponedeljek, 20. avgust 2018 ob 09:31

V prvem krogu 3. SNL vzhod je članska ekipa tesno premagala ekipo iz Hotize. Za Veržej sta zadela Marko Ilič (56. min., 11m) ter v sodnikovem podaljšku Karel Šalamun. V nedeljo sledi gostovanje na Gradu.

NK Vipoll Veržej - NK A2S Celje 1:2 (0:1)

ponedeljek, 20. avgust 2018 ob 07:19

Tako kot v lanski sezoni sta se tudi letos v prvem krogu 1. lige U-15 srečala celjska in veržejska ekipa. Domače je pokopal slab začetek, v nadaljevanju je bila igra precej boljša. Edini zadetek za mlade veržejce je dosegel Jan Rajh (66. min., 11m). V soboto sledi pomurski derbi, ko v Veržej prihaja DNŠ Mura.

Začetek prvenstev v mladinskih ligah

četrtek, 16. avgust 2018 ob 12:20

V soboto in nedeljo se pričnejo tudi prvenstva mladinskih ligah na državnem nivoju. Starejši dečki U-15 bodo v svoji že trinajsti sezoni v 1. ligi u-15 vzhod gostili NK Celje. Selekcijo bo vodil trener Aleš Bagola. Cilj ekipe je uvrstitev na mesta, ki vodijo v enotno 1. ligo, ki se bo najverjetneje formirala v naslednji sezoni. Kadeti pod vodstvom Roberta Černele ter mladinci s trenerjem Rudijem Vihrom bodo skušali doseči uvrstitev na vrh lestvic.V nedeljo jih čaka domači obračun z vrstniki iz Dravograda, ki so se letos uvrstili v  ligo.

Predstavitev članske ekipe v novi sezoni

četrtek, 16. avgust 2018 ob 10:49

Članska ekipa NK Veržej je začela s pripravami na prvenstvo konec meseca junija. Po izpadu iz 2.SNL je ekipa doživela številne spremembe. Večina igralcev kot tudi trener so si poiskali druge klube doma in v tujini. Moštvo je prevzel trener Mitja Erniša (lani trener NK Čarde).  Moštvo se je postopoma kompletiralo mesecu juliju in avgustu. Drugoligaše izkušnje iz lanske sezone imata Andrej Fanedl (1985) ter Renaldo Vidovič (1998). Iz domačega mladinskega pogona sta se priključila Aljaž Hanžel (1999) ter Filip Vinter (1999). Na posojo sta iz Mure prišla Patrik Žekš (1999) ter Karel Šalamun (1999, prej mladinski pogon NK Veržej). Iz posoje sta se vrnila iz Središča ob Dravi Jaša Roškar (1998, prej mladinski pogon NK Veržej) ter iz Dokležovja Aljoša Jerič  (1998, prej mladinski pogon NK Veržej). Iz Središča ...

NK Tromejnik - NK Veržej 2:1 (1:1)

ponedeljek, 13. avgust 2018 ob 09:14

Članska ekipa se je že v 1. krogu poslovila od pokala MNZ Murska Sobota. Edini zadetek proti tretjeligašu iz Kuzme je dosegel Renaldo Vidovič (23. min.).

« prva  « nazaj  12 13 14 [15] 16 17 18   naprej »  zadnja »