891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

NK Vipoll Veržej - NK Maribor Tabor 1:3 (1:2), NK Vipoll Veržej - NK Maribor Tabor 1:2 (1:1)

ponedeljek, 10. september 2018 ob 12:36

V Veržeju sta gostovali vodilni ekipi 2.SKL/SML. Kadeti so odlično odprli tekmo z zadetkom Gašperja Hozjana (5. min.). Že v deseti minuti se je poškodoval domači kapetan Domen Lah, kar so gostje izkoristili in z igralcem več izenačili ter nato še pred odmorom povedli. Večino drugega polčasa so nato gostje igrali z igralcem več (izključitev Kristjana Horvata) in končni rezultat postavili v sodnikovem podaljšku. Mladinci so zaigrali precej bolj prepričljivo kot v sredo v Hajdini. V 44. mimuti je Tadej Gjergjek izenačil, gostje so zmago dosegli iz najstrožje kazni. Sledilo je več priložnosti domačih, a se rezultat ni spremenil. V nedeljo prihajata v goste ekipi NK Rudarja.