45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
NK Farmtech Veržej - NK Jarenina 3:1 (0:1), NK Farmtech Veržej - NK Jarenina 2:1 (1:1)

ponedeljek, 22. avgust 2016 ob 12:44

V prvem krogu 2. SKL/SML vzhod sta veržejski ekipi dosegli zmagi proti vedno neugodnima ekipama iz Jarenine. Kadeti so prvi polčas izgubljali z 0:1 (zadetek gostov iz najstrožje kazni). Izenačil je Vito Morec (42. min.), sledila sta še dva zadetka Gašperja Semeniča (47. in 74. minuta). Mladinska ekipa je povedla po strelu Marka Turka iz najstrožje kazni (12. min.). Zmago je veržejcem zagotovil Žan Antolin (59. min.). V soboto sledita srečanji v Murski Soboti. Tekme 03. kroga proti Dravi ter 4. kroga proti Dravinji sta na prošnjo gostov prestavljeni.