6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

NK Bilje - NK Farmtech Veržej 0:1 (0:1), NK Bilje - NK Farmtech Veržej 3:2 (0:1)

četrtek, 29. oktober 2015 ob 10:50

Z gostovanja na primorskem se kadetska in mladinska ekipa vračata z osvojenimi tremi točkami. Kadeti so bili boljši in zmagali s strelom Daniela Grebenarja z razdalje v 17. minuti. Zamudili so še nekaj lepih priložnosti za izdatnejšo zmago. Mladinci so najprej zastreljali najstrožjo kazen (13. min.), zatem pa po številnih nerealiziranih priložnostih le dvakrat zadeli (Matej Virag v 35. min., ter Matej Kapun v 50. min.). Nato pa so v zadnjih dvajsetih minutah nerazumljivo popustili in dovolili domačinom, da so dosegli prvo zmago v ligi. Že v soboto sledita že peti tekmi v štirinajstih dneh, ko v Veržej prihajata ekipi iz Krškega.