78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
ND Gorica - NK Farmtech Veržej 2:2 (1:2), ND Gorica - NK Farmtech Veržej 5:0 (1:0)

ponedeljek, 12. oktober 2015 ob 10:59

V 10. krogu 1. kadetske in mladinske lige sta veržejski ekipi gostovali v Novi Gorici. Na slabem igrišču z umetno travo so kadeti začeli odlično in povedli z zadetkoma Karla Šalamuna (9. min., na sliki) ter Tilena Ketiša (13. min.). Domačinom je na koncu uspelo izvleči točko. Močno oslabljena mladinska ekipa (poškodbe, kazni, šolske obveznosti) je odigrala dober prvi polčas. Odločilen trenutek za potek tekme se je zgodil v 43. minuti, ko je bil pri rezultati 0:1 (pre)strogo izključen Aljoša Jerič. Pred tem so veržejci zadeli vratnico in zgrešili prazen gol. Proti koncu srečanja so potem popustile moči in domačini so dosegli visoko zmago. V nedeljo prihajata v goste ekipi iz Kidričevega.